(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Skleroterapia

Skleroterapia to nieoperacyjna metoda usuwania żylaków, naczynek polegająca na ostrzykiwaniu środkami farmakologicznymi zmienionego naczynia. Wstrzykniecie preparatu odbywa się praktycznie bezbolesne za pośrednictwem bardzo cienkiej tzw insulinowej igły. Powoduje to powstanie kontrolowanego odczyny zapalnego naczynia, a następnie zrośniecie jego światła. Dlatego zaraz po zabiegu zakłada się opatrunek uciskowy. Naczynka kurczą się, gdyż przestaje w nich płynąć krew, prowadzi to ich wchłonięcia przez co przestają być widoczne.

Czas gojenia się w przypadku naczynek to około 4-5 tygodni, a w przypadku dużych żył nawet do 6 miesięcy.

Cały zabieg trwa około 30 minut, a pacjent może wrócić po nim do codziennych czynności. Konieczne jest również noszenie na co dzień opaski uciskowej według wcześniej ustalonych zaleceń. Skleroterapia jest doskonałą metodą leczenia żylaków, która wykonuje się po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen