(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Sculptra

Kwas polimlekowy (Sculptra) stosowany jest w medycynie od 30 lt. Jest nie tylko bezpieczny dla naszego zdrowia. Ale również całkowicie biodegradowalny (tzn, całkowicie rozkłada się w ludzkim organizmie). Jest stosowany w medycnie już od dłuższego czasu jak składniki nici chirurgicznych czy składnik implantów.

Lek ten można stosować dwojako: profilaktycznie lub odmładzająco i liftingująco. Doskonale sprawdza się jako nieinwazyjna metoda korygowania owalu twarzy i obwisłych policzków, ujędrnia i wypełnia okolice kości jarzmowej, bruzdy nosowo- wargowe, wklęsłość okołowargowych, fałdy marionetki i zmarszczki na brodzie.

Jakie ma działanie i zastosowanie preparat Sculptra w obrębie skóry?

Podanie preparatu powoduje, stopniowe oraz powolne odbudowywanie się włókien kolagenowych poprzez stymulacje fibroblastów. Dzięki temu mozliwe jest wymodelowanie konturów twarz, policzków, gdyż napięcie skóry w miejscu iniekcji zwieksza się. Również wyglad naszej skóry poprawi się.

Jak podaje się preparat Sculptra i w jakie okolice ciała można go stosować?
   
Zabieg podania preparatu trwa około 15 - 30 minut. Stosowane jest znieczulenie miejscowe, najczęściej maścią Emla. Po zabiegu zauważalne są podbiegnięcia krwawe i siniaczki. Przez kilka dni można zaobserwować rumień i obrzęk. Niezwykle ważny jest umiarkowany masaż okolic leczonych, stosowany kilka razy dziennie po pięć minut przez okres do 14 dni. Masaż zabezpiecza przed tworzeniem się podskórnych grudek. Po okresie 10 do 14 dni pierwsze objawy iniekcji mijają i należy cierpliwie czekać 6-8 tygodni by zauważyć poprawę stanu skóry.

 

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen