(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Peelingi medyczne

Easy TCA Pain Control

SkinTech wprowadza na rynek innowacyjny peeling na bazie TCA, który pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów terapeutycznych bez odczuć bólowych towarzyszących terapii kwasem trójchlotooctowym. Easy TCA Pain Control posiada wszystkie zalety znanego państwu Easy TCA i jest uważany jest za najbezpieczniejszy i najprostszy do wykonania peeling na bazie TCA. Produkt ten, nakładany różnymi metodami, pozwala osiągnąć szerokie spektrum głębokości działania. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania i pozwala pacjentowi prowadzić normalne, aktywne życie. Easy TCA Pain Control ma ulepszoną, opatentowaną formułę, dzięki której możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty przy głębokich przebarwieniach i drobnych zmarszczkach. Działanie Easy TCA Pain Control polega na progresywnej odnowie komórek skóry. Roztwór peelingu dogłębnie modyfikuje przenikalność skóry i pozwala na szybką oraz głęboką penetrację naskórka i skóry właściwej. Dodatkowo krem w postaci Post Peel Mask ma właściwości silnie stymulujące, antyoksydacyjne i wspomagające gojenie skóry po zabiegu. Globalne działanie Easy TCA Pain Control i Post Peel Mask obejmuje pełne i progresywne odnowienie skóry, bardziej stymulujące niż destrukcyjne, które pozwala na normalne funkcjonowanie w trakcie leczenia.

Easy TCA Pain Control posiada certyfikat CE i jest zarejestrowany jako wyrób medyczny.

Dlaczego kontrola bólu jest tak ważna ?

Ból to nieprzyjemne doświadczenie zmysłowe z powodu potencjalnego lub rzeczywistego uszkodzenia tkanek. Tolerancja bólu jest rózna u kazdego człowieka a kontrola bólu jest jednym z głównych celów medycyny. Ból spowodowany bodźcami chemicznymi pochodzi ze stymulacji specyficznych nocyceptorów chemicznych i  silnego wydzielania mediatorów stanu zapalnego. Peelingi chemiczne indukują ból ostry, który wydłuża się w czasie pod warunkiem, że kwas jest nadal aktywny. Ostry stan zapalny zostaje wyhamowany tylko wtedy kiedy usuniemy bodziec go wywołujacy.

Rzeczywiście, chemiczne uszkodzenia powodują zaburzenia tkanek: ostre destrukcyjne zapalenie, niedokrwienie, zmiany środowiska chemicznego nocyceptorów, dramatyczne uwalnianie wolnych rodników, histaminy itp., ostre (niszczące) zapalenie po zastosowaniu kwasów wywołuje cztery objawy zapalenia:

DOLOR: ze względu na uwalnianie substancji chemicznych, które stymulują zakończenia nerwowe

RUBOR: ze względu na zwiększony przepływ krwi

CALOR: zwiększenie przepływu krwi zwiększa temperaturę tkanek skórnych do podstawowej temperatury ciała

TUMOR: jest spowodowane nagromadzeniem płynu. Po fazie ostrego zapalenia pojawia się stopniowy długoterminowy regeneracyjny proces zapaleny, odpowiedzialnyza uzyskanie efektu estetycznego.

Easy TCA Pain Control ma podobne działanie jak Easy Classic TCA ale jest skuteczniejszy leczeniu przebarwień i drobnych zmarszczek (średnio 20%).

Efekt terapeutyczny

 

 

 

  przed zabiegiem     po zabiegu 

 

Pytania i odpowiedzi

?         Jak stosować Easy TCA Pain Control?
Tak samo jak Easy TCA Classic. Maska Post Peel jest w tym przypadku jeszcze ważniejsza dla kontroli stanu zapalnego po zabiegu.

?         Jaka jest różnica pomiędzy Easy TCA a Easy TCA Pain Control? Pacjenci odczuwają znacznie mniejszy dyskomfort podczas zabiegu a skutecznośc jest jeszcze lepsza niż w przypadku Easy TCA Classic.

?         Jak to jest możliwe? Opatentowana technologia pozwala kontrolować ból podczas stosowania Easy TCA Pain Control.

 

Odczucia bólowe w zależności od użytego peelingu

 

Rejestracja

Easy TCA Pain Control to wyrób medyczny, certyfikat Eu Med 130017, zgodne z dyrektywą 93/42 CE , CE 1014 klasa II, wyprodukowane zgodnie z zasadami GMP przez laboratorium z certyfikatem ISO9001 i ISO13485.

 

 

Cena:   Easy TCA Pain Control   300zł

           

 

Easy TCA 

Easy TCA uważany jest za najbezpieczniejszy i najprostszy do wykonania peeling z użyciem kwasu trójchlorooctowego. Produkt ten, nakładany różnymi metodami, pozwala osiągnąć szerokie spektrum głębokości działania. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania i pozwala pacjentowi prowadzić normalne, aktywne życie.

Wskazania

 • fotostarzenie
 • trądzik i blizny potrądzikowe
 • hiperpigmentacja
 • zmarszczki
 • skóra palacza
 • ostuda
 • keratoza
 • rozstępy

Skład

Roztwór podstawowy + 50% TCA = Easy TCA 15%

Roztwór podstawowy zawiera:

 • kwas askorbinowy i kwas cytrynowy - antyoksydanty ułatwiające penetrację TCA w głąb skóry
 • kokamid - chroni skórę i poprawia działanie saponin
 • saponiny - roślinne glikozydy ułatwiające jednolite przenikanie TCA i przyspieszające gojenie

Jak działa Easy TCA?

Działanie Easy TCA polega na progresywnej odnowie komórek skóry. Roztwór Easy TCA dogłębnie modyfikuje przenikalność skóry po peelingu i pozwala na szybką oraz głęboką penetrację naskórka i skóry właściwej. Dodatkowo krem w postaci Post Peel Mask, który nie jest neutralizatorem, ma właściwości silnie stymulujące, antyoksydacyjne i wspomagające gojenie.

przed zabiegiem    

po zabiegu         

 

Zasady stosowania

Peeling Easy TCA może być stosowany w zależności od wskazania:

 • jako peeling wewnątrznaskórkowy (rumień bez wyszronienia - powtórzyć 4 razy, 1 raz w tygodniu)
 • jako peeling do warstwy podstawnej (wyszronienia punktowe - powtórzyć 4 razy, 1 raz w tygodniu)
 • jako peeling do wewnątrz warstwy brodawkowej skóry (jednolite różowo-białe wyszronienie - w razie potrzeby powtórzyć po miesiącu)
 • po abrazji mechanicznej z okluzją (głęboki peeling ,,phenol-like skin liquefaction'' - 1 raz w miesiącu)

 

        

Easy Phen Light

 

Easy Phen Light jest peelingiem fenolowym, stworzonym do usuwania oznak fotostarzenia skóry dojrzałej. Stosowanie tego peelingu wymaga wyłączenia pacjenta z życia codsziennego na okres 6 dni.??

 

Wskazania

 - oznaki fotostarzenia skóry dojrzałej

 - głębokie zmarszczki

 - głębokie przebarwienia

 

 

przed zabiegiem  po zabiegu 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen