(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Nici Spring Thread - NOWOŚĆ

Nici Spring Thread - NOWOŚĆ


Spring Thread - elastyczne nici do zabiegów estetycznych

Innowacyjny i bezoperacyjny sposób, który bardzo szybkoi na długo poprawi Twoją urodę. Nici Spring Thread sa efektem długoletnich badań i sa skutecznym rozwiazaniem likwidujacym luźną, opadającą skórę twarzy na długo.

Ta innowacyjna metoda oparta o produkt w 100% wyprodukowany we Francji pomoże Twojej twarzy odzyskać młody wygląd w sposób bezpieczny i gwarantujacy naturalny efekt.
 

 •  Spring Thread - Odzyskaj swoją młodość w mgnieniu oka!
 •  Spring Thread- skuteczne rozwiazanie, na długo redukujące luźna skórę.


 Dzięki zastosowaniu biozgodnych materiałów:  medycznego poliestru i silikonu -stabilnych i neutralnych materiałów, które są wykorzystywane w implantach od ponad 50 lat, stosowanie Spring Thread  jest zupełnie bezpieczne.


Efekt

Jest bardzo naturalny dzięki zachowaniu elastyczności skóry tkanki. Nici są bezbarwne. Ich umieszczenie jest proste, szybkie i nie pozostawia blizn.Zaraz po ich  aplikacji, która trwa zaledwie kilka minut,zapomnisz o nich na wiele lat.
 

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen