(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Leczenie wrastającego paznokcia

Noszenie obisłego obuwia lub złe obcinanie paznokcia wiąże się czeto z powstawaniem wrastającego paznokcia. Dotyczy do głównie palucha stopy. Skutkuje to zranieniem i obrzękiem wału paznokciowego i przewlekłym stanem zapalnym tej okolicy. Objawia się to wyciekiem ropy ,sączeniem bólem i obrzękiem zajętej schorzeniem okolicy.

DOTYCHCZASOWE METODY LECZENIA TO:

 • Chirurgiczne usuniecie całej pytki paznokciowej - częste niestety są nawroty .Po odrośnięciu płytki paznokciowej nadal wrasta swoim starym torem
 • Chirurgiczne wyciecie klinowe - Wycięcie obejmuje jedynie brzeżny fragment paznokcia i na całej jego długości wraz z tzw. macierzą paznokcia, z której paznokieć bierze swój pączątek wzrostu.
 • Zakładanie specjalnych klamer może być skuteczne w sensie ostatecznego pozbycia się problemu jedynie w przypadkach kiedy szerokość paznokcia nie jest zbyt duża i nie ma zbyt dużego stanu zapalnego

NAJNOWSZA METODA TERAPII TO:  LASEROWA KOREKCJA WAŁU PAZNOKCIOWEGO 


Metoda ta polega na usunieciu laserem CO2 zmienionego zapalnie wału paznokciowego ,co pozwala na swobodny wzrost płytki paznokciowej która nie napotyka na swojej drodze narastającego na nią waŁu paznokciowego.Skuteczność tej metody zależy miedzy innymi od odpowiednio wczesnego rozpoczęcia terapii, oraz stosowania sie do pozabiegowych zaleceń lekarskich. Tj m.in. : dbania o higienę operowanej okolicy aż do zagojenia rany ,stosowanie luźnego obuwia o szerokiej podeszwie w okresie gojenia.

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen