(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Laserowe usuwanie kurzajek

W naszym gabinecie możemy Państwu zaoferować laserowe usuwanie znamion barwnikowych takich jak kurzajki, pieprzyki, odciski, włókniaki miękkie.

Kurzajki to pospolita nazwa brodawki wirusowej, która jest zmianą skórna o nieregularnej budowie wywołaną wirusem HPV. Są one zazwyczaj bezbolesne i nie wywołują stanów zapalnych otaczających je tkanek. Nie są one tylko defektem kosmetyczny, ale przede wszystkim schorzeniem zakaźnym, którym możemy zarazić osoby w bliskim nam otoczeniu. 

Rodzaje brodawek wirusowych: 

 • Brodawki zwykłe
 • Brodawki podeszwowe
 • Brodawki płaskie
 • Brodawki przejściowe
 • Brodawki płciowe ( kłykciny kończyste)

Jak wygląda zabieg 

Laser CO2 niezwykle precyzyjnie przekazuje ciepło do tkanki powodując jej odparowanie oraz dokładne zamkniecie naczyń. Znieczulenie miejscowe powoduje, ze zabieg jest praktycznie bezbolesny Usuwa narośl a w jej miejscu pojawia się strupek. Gojenie ranki po zabiegu jest zazwyczaj bezbliznowe i trwa około 14 dni. Laser CO2 jest dokonały w usuwaniu kurzajek pospolitych i osiąga doskonałe efekty od 90-100% wyleczeń po pierwszym zabiegu.

Po zabiegu:

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i możemy odczuwać lekkie pieczenie a czasem ból. Musimy przestrzegać bezwzględnie zaleceń lekarza. Po zabiegu można normalnie funkcjonować, myć się, pracować.

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen