(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Kwas hialuronowy

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest polisacharydem, który naturalnie występuje u nas w ciele w rożnym stężeniu. Utrzymuje on odpowiednie nawilżenie skóry co zapewnia jej elastyczność. Z wiekiem jego ilość w naszym organizmie zmniejsza się (u osób około 45 roku życia jest go o połowę mniej niż u osób młodych) co jest przyczyną powstawania zmarszczek , a nasze usta i policzki tracą swoją jędrność.

Odpowiada on również za tworzenie się włókien kolagenowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej.  Kwas hialuronowy stosowany przy zabiegach ma postać żelu  jest zmodyfikowanym odpowiednikiem tego samego kwasu, który występuje u nas w organizmie. Jest preparatem syntetycznym co zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii.

Jak wygląda zabieg?

Na godzinę przed zabiegiem miejsce w które chcemy podać preparat smarujemy kremem znieczulającym.  Jest to bezbarwny, żel który bezpośrednio po iniekcji podskórnej wygładza i unosi linie zmarszczek lub ust. Preparat podawany jest bardzo cienkimi igłami co sprawi ze jest on prawie bezbolesny. Długość jego trwania to około 30minu, a efekty możemy natychmiast w gabinecie.
Utrzymuje się on około 6 miesięcy, więc aby utrzymać pożądany efekt musimy zabieg powtarzać w odstępach 6-12 miesięcy. 

Przygotowanie do zabiegu?

Kilka dni przed zabiegiem nie wolno przyjmować leków przeciwzapalnych np. aspiryny. Zredukuje to powstanie niepotrzebnych siniaków i krwawienie po iniekcji. 

Przeciwwskazania 

 • Nadwrażliwość na lidokainę
 • Przyjmowanie leków przecizapalnych
 • Skłonności do bliznowców
 • Trądzik, opryszczka
 • Choroby alergiczne
 • Choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • Bielactwo lub łuszczyca
 • Cukrzyca
 • Ciąża i okres karmienia piersią  
   
Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen