(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Hifu

Lifting bez rekonwalescencji od ponad dwudziestu lat jest obecny w medycynie, jednaka dopiero niedawno trafiła do gabinetów medycyny estetycznej. Nazwa wywodzi się od high intensity focused ultrasound, czyli skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu, która ma spowodować drgania. Bardzo duża zaletą  jest to, ze nie działa on na powierzchnie skóry lecz w jej głąb, poprzez skrócenie włókien kolagenowych (drganie, intensywne punktowe, kontrolowane poparzenie), a tym samym poprawia jędrność i napięcia skóry. Emitowanana fala przez uradzenie ma ograniczony zasięg. W medycynie estetycznej używa się trzy głębokości – 1.5, 3.0 i 4.5 mm. Po takim zabiegu skóra na zewnątrz zostaje nienaruszona, a tkanki wewnątrz ulegają mikopoprzenion co prowadzi do intensywnych procesów odbudowy.

Efekty po zabiegu są widoczne już po około 48 godzinach i nasilają się z czasem. Efekt może utrzymywać się do 18 miesięcy po zabiegu.

W wyniku zabiegu następuje:

 • ujędrnienie i napięcie skóry
 • skuteczny lifting twarzy
 • poprawę owalu twarzy
 • uniesienie brwi
 • spowolnienie procesu starzenia się skóry
 • redukcje zmarszczek
 • regeneracja kolagenu

 

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen