(48) 300 52 52
ul. Witolda 10, 26-600 Radom
 • Piękna skóra...
  Zatrzymaj czas
  Specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
 • Piękna twarz...
  Zatrzymaj młodość
  W walce ze starzeniem się skóry, można jednoznacznie powiedzieć, że nie istnieje (oprócz chirurgii plastycznej) sposób efektywniejszy od mezoterapii.
 • Bogata oferta...
  Szeroka gama zabiegów
  Nasza propozycja zabiegowa to ponad setka sprawdzonych procedur medycznych.

Dermamelan

Coraz więcej osób zmaga się z przebarwieniami skóry, których pojawień się jest uzależnione od wielu czynników tj. posłoneczne, starcze, pozapalne czy piegi . Sprawiają nam one coraz częściej duży dyskomfort. Najlepszym w walce z przebarwieniami okazał się Dermamelan.

Dremamelan odznacza się o wiele większa ilością składników odżywczych niż jego poprzednik Cosmelan, dzięki czemu już w ciągu 20 dni możemy pozbyć się uciążliwych przebarwień.

Jak działa Dermamelan?

Mechanizm działania jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny blokuje ten enzym, a nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu . Posiada również składniki rozświetlające naszą skórę o natychmiastowym działaniu. 

Zabieg

Odbywa się w 2 etapach:

 1. Gabinet lekarski

W czasie pierwszej wizyty z lekarzem ustalane są szczegóły dotyczące przebarwień i naszych oczekiwań, ustalany jest również fototyp skóry. Następnie lekarz nakłada na ustalone miejca maskę w postaci brunatnego różu

         2.   W warunkach domowych

Po 3-7 godzin od zabiegu należy zmyć maskę, letnia wodą. Czas jej noszenia jest wcześniej ustalany z lekarzem, Następnie pacjenta powinien stosować zalecony krem krem DERMAMELAN 2 przez okres min 2 miesięcy.

Sam zabieg jest przyjemny i bezbolesny, jednak kilka dni po nim nasza skóra może być podrażniona i czerwona. 

EFEKTY

W zależności od fototypu:

 

 • przy ciemnej karnacji (fototyp IV i V) przebarwienia znikają po 8 - 10 dniach.
 • u osób o jasnej karnacji (fototyp I, II) oraz u blondynów i szatynów o jasnych oczach (fototyp III) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem kuracji.


PRZERWANIE KURACJI


Jeśli leczenie preparatem DERMAMELAN zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie.

Nasza
Medycyna estetyczna

Poznaj nasz sekret aby mieć młodą i zdrową skórę Zastanawiasz się jak odmłodzić swoje ciało? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zobacz więcej
Profejonalna
Chirurgia

Chcesz poprawić swój wygląd? Przygotowaliśmy szereg zabiegów. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy konsultacje i dobieramy zabieg odpowiedni do rodzaju skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

zobacz więcej
Nowoczesna
Kosmetologia

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej. Kompleksowo zadbamy o Twoją urodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

zobacz więcej
Opinie
Mówią o nas

Nie masz pewności, nie znasz nas - koniecznie przeczytaj opinie, które są wystawione w 100% przez naszych klientów.

zobacz więcej
Wybierz
Najbardziej popularne zabiegi
Plasma Complex
Vinushape
Trichologia
Dermapen